Google Choreme indir

Google Choreme indir

Google Choreme indir : İnternetiniz çok mu yavaş, bilgisayarınızda artık web sayfaları çok mu ağır açılıyor, Yoksa virüslerden mi olduğunu düşünüyorsunuz ???. Bunların hepsini kafanızdan atın. İşte size internetin en hızlı web tarayıcısı Google Choreme üstelik bedava ve üstelik son sürüm. Google Choreme’u indirmek ve kurmak oldukça kolay.

Google Choreme nasıl indirilir ?

Google Choreme indirmek oldukça kolaydır. Google Choreme indirmek için öncelikle sitemizdeki indir butonuna basarak indirme sayfasına gidiniz. Sonrasında indirme linkini görmek için Şimdi indir yazısına tıklayın indirme saniyesi 24 saniye çalışacaktır. 24 saniye bittikten sonra Google Choreme indirme işlemi başlayacaktır.

Google Choreme indirdiniz peki nasıl kurulur ?

Google Choreme indirdiniz ve bilgisayarınıza kurmak istiyorsunuz. İlk önce masaüstünde indirdiğiniz googlechoreme.exe dosyasına çift tıklayarak açın açılan pencerelerde next next next kombinasyonu ile ileri butonlarına birer birer basın ve yükleme başlar. Google Choreme yüklendikten sonra tamam butonuna basarak yükleme işlemini tamamlayın. Artık Google Choreme bilgisayarınızda yüklü durumda.

Google Choreme nasıl kullanılır ?

Google Choreme kullanmak oldukça kolaydır. Üstelik Dünyadaki web browser programlarının en iyisi Google Choreme dur. Google Choreme kullanmak için masaüstünde oluşan Google Choreme simgesine tıklayarak browseri açın. Google Choreme’un üst sağ kenarında bulunan üç kalın çizgili alana mouse’u getirdiğinizde size seçeneklerin çıkacağı menüler gözükecektir. Bu menülerden faydalanarak kendinize has ayarlarınızı yapabilirsiniz. Ya ayarları bozarsam diye korkmayın. Bişey olamz tekrar girer tekrar değiştirirsiniz. Sonuçta öğrenmek bu yollardan geçer. Bozmadan doğrusunu öğrenemeyiz. Aslında Google Choreme kullanmanız için herhangi bir ayar yapmanıza gerek yoktur. Zaten Google firması bu tarayıcıya varsayılan olarak en iyi ayarları yapmıştır. Anasayfanız da Google olduğuna göre !!! pek bir sorun olduğunu düşünmenize gerek kalmamıştır. Google arama çubuğuna aramak istediğiniz kelimeleri yazıp kullanmaya başlayın.

Google Choreme nasıl kaldırılır ? Bilgisayardan tamamen silmek nasıl olur ?

Google Choreme u bilgisayardan kaldırmak istediğinizde başlat düğmesinden denetim masası butonunu bulun ve tıklayın. Denetim masası içindeki seçenekler arasında program ekle-kaldır butonunu bulup tıklayın. sonrasında açılan pencerede bilgisayarınıza yüklenmiş programların gözükeceği bir alan göreceksiniz. Google Choreme yazan programa bir kere tıklayarak açılan seçenekler içindeki kaldır seçeneğine tıklayınız. next next (ileri,ileri) şeklinde butonlara basarak. kaldırma işlemini tamamladıktan sonra artık google bilgisayarınızdan tamamen kalkar. Burada kaldırma işlemi esnasında bazı çıkan seçenekler arasında kullanıcıya ait veriler silinsin mi seçeneklerini işaretlerseniz. Bilgisayarınızda Google Choreme ile ilgili hiç bir veri kalmaz.

Google Choreme ile diğer tarayıcılar arasındaki farklar ?

Google Choreme dünyanın en kaliteli web tarayıcısı olduğundan dolayı internet sayfaları çok hızlı açılmaktadır. İşte size Google Choreme ve diğer tarayıcılar arasındaki hız performansını gösteren bir kaynak :

Google Choreme web tarayıcısı 2013

Sayfanın açılış hızı : %100
1 hafta sonraki açılış hızı : %92
1 ay sonraki açılış hızı : %89

Internet Explorer web tarayıcısı 2013

Sayfanın açılış hızı : %92
1 hafta sonraki açılış hızı : %85
1 ay sonraki açılış hızı : %74

Opera web tarayıcısı 2013

Sayfanın açılış hızı : %92
1 hafta sonraki açılış hızı : %84
1 ay sonraki açılış hızı : %74

Safari web tarayıcısı 2013

Sayfanın açılış hızı : %91
1 hafta sonraki açılış hızı : %83
1 ay sonraki açılış hızı : %73

Mozilla Firefox web tarayıcısı 2013

Sayfanın açılış hızı : %89
1 hafta sonraki açılış hızı : %65
1 ay sonraki açılış hızı : %48