Google Earth LOGO

GOOGLE iNDiR EARTH

GOOGLE iNDiR EARTH bilgisayarınızdan tüm dünyayı görme fırsatı verir. Google earthın Türkçe son sürmü ile PC nize kuraduğunuzda kolay kullanılacağını görebilirsiniz.

Google earth nedir ? : Dünya üzerinde olan her bölgeyi bir harita yardımıyla gökyüzünden çekilmiş yüksek çözünürlüklü uzay resimlerinin birleştirilmesiyle oluşturulmuş bir 3d harita yazılımıdır.

Google earth indirdiğiniz zaman genel güncellemelerini yapmak için size soracaktır. Hemen evet deyip Googleda kayıtlı olan yeni verileri yükleyin ve Google earth’ı güncellediğinizde daha yeni fotoğraflar ile her yeri görebilme imkanına erişebilirsiniz.

Google Earth Özellikleri
1-3 yaşında Uydu ve Havadan Görüntü
Kırsal Uzaysal çözünürlük <15 m. Binbaşı ABD kentleri daha az 1-2 metre (20-40 cm).
Manhattan’ın Parçaları (Fulton Co) 10 cm!

GOOGLE iNDiR EARTH İşaretlerini bir açıklama veya gömülü multimedya içeren bir harita üzerinde herhangi bir ilgi çekici temsil eder. GOOGLE iNDiR EARTH İşaretlerini bir kullanıcı bir Google harita ekleyebilirsiniz ana özelliği vardır ve mevcut diğer araçların çoğu için temel oluşturur. GOOGLE iNDiR EARTH İşaretlerini izleyiciler medya veya ekli bilgi türünü açık bir göstergesi vermek için farklı simgeler kullanabilir.

google indir earth, google, indir, earth, özellikleri, nedir, google earth pro, google earth 3d, google earth logo, google earth canlı