Google Chrome indir Gezginler

Google Chrome indir Gezginler

Google Chrome internet tarayıcıları arasında en hızlı çalışan en uzun süreli performans veren web browser yazılımıdır. Google Chrome yeni gezginler sürümüyle Türkiyede Mozilla Firefox, internet explorer ve safari gibi büyük web browserlarin arasından sıyrılıp zirveye konmuştur. Google Chrome gezginler profesyonel bir sürüm olmasına rağmen ücretsiz bedava dağıtılmaktadır. Gezginler Google Chrome sürümünde ayarları çok kolay yapılan bir tasarımla sunulmuştur.

Google Chrome indir gezginler Türkçe versiyonu

Google Chrome indir gezginler Türkçe versiyonu 2013 te çıkmıştır. 2013 yılında çıkartılan gezginler eklentisi ile uyumlu halde çalışan Google Chrome indirmek için sitemizdeki indir butonuna tıklayarak bilgisayarınıza ücretsiz yükleyebilirsiniz.

Google Chrome Gezginler eklentileri indir

Google Chrome gezginler eklenti indirmek için Googleun pluginler sitesini ziyaret edebilirsiniz. Google Chrome gezginler eklentisi 5 saniyede yüklenmektedir. pratik bir kullanışı vardır.

Google Chrome gezginler download

Google Chrome gezginler download etmek için sitemizdeki indir butonundan faydalanın. Google Chrome gezginler download etikten sonra bilgisayarınıza chrome.exe adlı küçük bir program kurulum dosyası göreceksiniz. chrome.exe yi çift tıklayarak açınız.

Google Chrome gezginler kurulumu

Google Chrome gezginler kurulumuna geçelim. Google Chrome gezginler penceresinde açılan seçenekler arasında “ileri” butonuna tıklayınız. “ileri” butonuna tıkladıktan sonra kurulumun ikinci sayfası açılacaktır. ikinci sayfada google chrome gezginler programının sözleşme hükümlerini gösteren sayfa çıkacaktır. Bu penceredeki kutucukları işaretleyip “ileri” butonuna basarak gezginler kurulumuna devam edin. Son sayfada kurulum tamamlanacak ve “tamam” butonu belirecektir. Kurulumu tamamlamak için “tamam” butonuna basınız. Herşey bukadar basittir. Artık kurulum tamamlanmıştır.

Google Chrome temaları gezginler

Google Chrome temaları çok sayıda üretilmiştir. Bugüne kadar 42550 tane Google Chrome teması yapılmıştır. Google Chrome temaları içinde eğitim temaları, eğlence teması, oyun temaları, işletmeler için temalar, hava durumu teması, program temaları ve gezginler teması vardır. En popüler temalar Gmail teması, youtube teması, google drive teması, Angry birds oyun teması, Google haritalar teması, Google takvim teması, Google reader teması, Google çevrimdışı temaları en popüler temalardan bazılarıdır.

Google Chrome nedir

Google Chrome bilgisayarınızda yüklenmiş olup internet dünyasında sörf yapabileceğiniz dünyanın 2013 yılı istatistiklerine göre en hızlı tarama yapan web browser programıdır.

Google Chrome son sürüm

Google Chrome son sürüm versiyonunda şu değişikliklere gitmiştir. Ayarlar penceresindeki seçenekler çoğaltılmıştır. Bilgisayara kaydedilen çerezler otomatik olara güncellenme zamanını günlük olarak yapıp güncel sayfalara erişme imkanı yapılmıştır. Görünümü özellikle yeni gezginler eklentisiyle çok güzel bir tasarıma dönüştürülmüştür.

google chrome indir gezginler, google chrome son sürüm, google chrome nedir, google chrome temaları gezginler, google chrome gezginler kurulumu, google chrome gezginler download, google chrome gezginler eklentileri indir, google chrome indir gezginler türkçe versiyonu