Google Chrome YouTube eklentisi indir

Google Chrome YouTube eklentisi indir

Google Chrome YouTube eklentisi indir Dünyanın en popüler çevrimiçi video topluluğu. Şubat 2005’te kurulan YouTube dünyanın en popüler çevrimiçi video topluluğu olarak milyonlarca kullanıcının özgün videoları keşfetmelerine, izlemelerine ve paylaşmalarına olanak sağlar. Google Chrome YouTube eklentisi, kullanıcıların dünyanın farklı yerlerinden birbirleriyle iletişim kurmaları, birbirlerini bilgilendirmeleri ve birbirlerine ilham vermeleri için forum alanı sağlar ve orijinal içerik oluşturucular ve küçük veya büyük tüm reklamverenler için dağıtıcı bir platform görevi görür.

Google Chrome YouTube eklentisi, kullanıcıların video kliplerini www.YouTube.com sitesinin yanı sıra web siteleri, mobil cihazlar, bloglar ve e-posta aracılığıyla kolayca yükleyip İnternet üzerinde paylaşmalarına izin verir.

Herkes videoları izleyerek, paylaşarak ve yorumlayarak Google Chrome YouTube eklentisi topluluğuna katılabilir. Kullanıcılar mevcut etkinlikleri ilk elden görebilir, TV’deki favori sahnelerini yeniden canlandırabilir, hobileri, ilgi alanları hakkında videolar bulabilir, yeni sanatçılar ve film yapımcıları keşfedebilir ve hatta garip, alışılmadık görüntüler sunabilirler.

Özel anlarını videoya alan kişilerin sayısı artarken, Google Chrome YouTube eklentisi bu kullanıcıların deneyimlerini, yeteneklerini ve uzmanlıklarını tüm dünyayla paylaşmalarına olanak sağlıyor.

Google Chrome YouTube eklentisi özelliklerinden bazıları

  1. Video gömme: Kullanıcılar Google Chrome YouTube eklentisi videolarını herkesin izleyebilmesi için Facebook ve MySpace hesaplarına, bloglara ve diğer Web sitelerine koyabilirler.
  2. Genel veya özel videolar: Kullanıcılar videoları yüklerken bunların genel olarak mı yayınlanacağını yoksa özel olarak arkadaşları ve aileleriyle mi paylaşılacağını seçebilirler.
  3. Abonelikler: Kullanıcılar favori kullanıcılarının yeni videolarını takip edebilirler.
  4. Web kamerasından kayıt: Web kamerası ve Flash yazılımı olan kullanıcılar video yanıtlarını veya normal videolarını önce kaydedip sonra yüklemek yerine anında siteye kaydedebilirler.
  5. TestTube: YouTube mühendislerinin ve geliştiricilerin, geliştirme aşamasındaki yeni özelliklere ait alfa testlerini yaptıkları alandır. Kullanıcılar geliştirme sürecine katılmaya teşvik edilirler ve özellikler hakkındaki değerlendirmeleri memnuniyetle karşılanır.

Kullanıcılar kaydolarak video yükleyebilir, paylaşabilir, favorilerini kaydedebilir, oynatma listeleri oluşturabilir ve videolar hakkında yorum yapabilirler. Google Chrome YouTube eklentisi ile video izlemeyi ve paylaşmayı çok seven kullanıcıların oluşturduğu bir topluluk meydana getirmektedir. Google Chrome YouTube eklentisi hizmeti ücretsizdir ve reklamla desteklenir.

Google Chrome YouTube eklentisinin amaçlarından biri de kullanıcılara erişimini Internet tarayıcısının ötesine taşımak ve kullanıcıların etkileyici video içerikleri keşfedip paylaşmalarına olanak sağlamaktır. Bu amaç doğrultusunda Google Chrome YouTube eklentisi yeni API’lar ve araçlar geliştirmek ve mevcut araçları iyileştirmek için çalışmalarını sürdürmektedir. Bunların arasında kapsamlı video kitaplığına toptan erişim, dünya genelinde izleyici kitlesi ve siteye hayat veren video barındırma ve akış altyapısının temelini güçlendirmek vardır. Tüm bunlar kullanıcılara, video dünyasına farklı bir yoldan dahil olabilmeleri ve nerede olurlarsa olsunlar, istedikleri zaman Google Chrome YouTube eklentisi topluluğuna aktif bir şekilde katılabilmelerini sağlar.

google chrome youtube eklentisi indir, google chrome youtube downloader eklentisi, google chrome youtube indirme eklentisi, google chrome youtube download eklentisi, google chrome youtube