Google Desktop indir

Google Desktop indir

Google Desktop bilgisayarınızda kullanabileceğiniz bir masaüstü kolay arama bulma programıdır. Google Desktop ile bilgisayarınızda karmaşık olan e-postalarınızı, dosyalarınızı, müziklerinizi, fotoğraflarınızı arayabilirsiniz. Google Desktop araması bilgisayarınızda normalde arama kutucuğu ile yapacağınız arama neticesinden daha derin daha detaylı arama imkanı sunar.

Google Desktop indirmek için sitemizdeki indir butonuna basmanız yeterli olacaktır. Google Desktop içinde gadgetlerinizi yönetebilirsiniz. Bilgisayarınızda yüklü olan desktop gadgetlerini Google Desktop ile açabilir daha farklı gadgetlere olaşabilirsiniz.

Google Desktop 64 bit sürümünü indirmek isterseniz 64 bitlik bir Google Desktop programı ancak 64 bitlik bir bilgisayar kullanıyorsanız işinize yarayacaktır. Google Desktop 64 bit kullanmaya gerek olmadığı gibi 32 bit olan sürümü de 64 bitlik bilgisayarlarda çok hızlı çalışmaktadır.

google desktop indir, google desktop indir yükle, yeni google desktop indir, google desktop türkçe indir, google desktop search indir, google desktop, google, desktop, indir