google mozilla firefox indir

GOOGLE Mozilla Firefox İNDİR (Türkçe, Gezginler, Tamindir, Toolab, Araç çubuğu)

Google’dan Mozilla firmasının Firefox web browser’ini indirmek için artık Google’da arama yapmanıza gerek kalmadı. GOOGLE Mozilla Firefox için gerekli olan tüm dosyaları (türkçe olan Mozilla firefox’u, Mozilla firefox toolbar eklentisini, Mozilla firefox için gerekli olan google araç çubuğunu) bu sayfadan indirebilirsiniz. Üstelik Google mozilla firefox bedava indirebileceksiniz.

Google mozilla firefox indir gezginler

Gezginler içinde olan google Mozilla firefox indirme sayfasını görmek için alttaki linke tıklayarak indirme yapabilirsiniz. Gezginlerden Firefox indirirken güncel olan sürümünü indirmeye dikkat ediniz. Güncel olmayan bir sürüm indirmek istemezsiniz.
Google mozilla firefox indir gezginler

Google mozilla firefox tamindir

Tamindir sayfasından Google mozilla firefox web tarayıcısı indirip bilgisayarınıza yükleyebilirsiniz. Tamindirde olan Google mozilla firefox genelde son sürüm olmaktadır. fakat yinede Google mozilla firefox indirirken indirdiğiniz sürümü kontrol etmeyi unutmayın.

Google mozilla firefox türkçe indir

Google mozilla firefox tükçe sürümü zaten indirme dosyasında mevcut olan sürümdür. Extra Türkçe diye bir sürüm aramanıza gerek yoktur. Türkçe Google mozilla firefox indirdiğinizde tüm diğer eklentileri de Türkçe olarak kuracaktır.

Mozilla firefox google toolbar indir

Mozilla firefoxa ait tolbarı Googledan indirebilirsiniz. Toolbar seçenekleri Türkçe, İngilizce ve Almanca olarak üç dilde bir pakettedir. Diğer dillerde Mozilla firefox google toolbar indirmek için arama kutusuna (“Mozilla firefox google toolbar indir” ve dilin adını yazınız) bu şekilde diğer dillerde olan Mozilla firefox google toolbar’ı indirebileceksiniz.
Mozilla firefox google toolbar indir

Mozilla firefox google araç çubuğu indir

Araç çubuğu eklentileride Mozilla’da olmazsa olmazlardan biridir. Google da kısa bir araştırma yaptığınızda Mozilla’nın araç çubuğunun çokça sorun verdiğini ve bu sebeple kullanma ile ilgili sorun yaşadıkları hakkında makaleler görürsünüz. İşte bu son sürümünde artık Yeni 2013 Mozilla firefox google araç çubuğu indirdiğinizde tamamen sorunlar ortadan kaldırılmış bir versiyonla Firefox’un en hızlı performans veren araç çubuğunu bilgisayarınıza yüklemiş olacaksınız.
Mozilla firefox google araç çubuğu indir