Google Sketchup indir

Google Sketchup indir

3D Atölyesi olarak ta bilinen Google Sketchup çok şahane bir programdır. İnternet üzerinden indireceğiniz Google Sketchup 3boyutlu resimler çizebilir, 3D Ev tasarımları yada 3D çizimler yapabilirsiniz.

Google Sketchup indirmek için sitemizdeki indir butonuna tıklayarak indirebilirsiniz. Google Sketchup programı çok kullanışlı bir warehouse modelleme tasarım hazırlama programı olduğundan bu programa talep te tasarım meraklılarıyla sınırlı kalabilmektedir. Google Sketchup’un indirebileceğiniz binlerce hazır 3D modelleri vardır. Bu modellerden faydalanmak isterseniz http://sketchup.google.com/3dwarehouse/ adresindeki 3D modellerine bakabilirsiniz.

Programın içinde yapı modelleyici ile 3D yapılar, ücretsiz 3D modelleme yazılımı, Google earth 3D modelleri, 3D atölyesi, 3D bina kabul ölçütleri gibi bir çok alanda modelleme yapabileceğiniz bilgiler vardır.

3D modelleme programı

3D modelleme programı

google sketchup indir, google sketchup indir gezginler, google sketchup indir türkçe, google sketchup indir windows 7, google sketchup indir 8, google sketchup indir full, google sketchup indir gezginler türkçe, bedava google sketchup indir, ücretsiz google sketchup indir